Завантаження сайту...

Безкоштовна та відкрита література для кожного студента та викладача

У електронній бібліотеці доступні підручники з стоматології, реаніматології, загальній хирургіі та багатьом іншим дисциплінам

Перейти до розділу

Велика матеріально-технічна база

Кожен студент/магістрант/аспірант може не тільки спостерігати за ходом операції безпосередньо у операцінній, але й брати участь

Знаходження на мапі

Беріть участь у міжнародних конференціях!

Мандруйте по країнам та зробіть легшим свій кар'єрний шлях

Ознайомитися з правилами
 

 


 До уваги учбового персоналу!

(студенти\інтерни\магістранти\аспіранти)

Статті та публікації

Медичні статті, методичні вказівки, цікаві факти та багато іншого

Пишучі від руки ми робимось розумнішими

Планшети, ноутбуки та смартфони поступово витісняють паперові блокноти на задвірки історії, але останні дослідження американських психологів показали, що писати від руки - корисно для нашого мозку.

 Роблячи записи на папері, ми легше сприймаємо нову інформацію і полегшуємо процес навчання.

Згідно з результатами експерименту, проведеного психологами з Прінстонського і Каліфорнійського університетів (США), група студентів, яка веде рукописні замітки на лекціях, по успішності перевершила учасників, які вели свої записи за допомогою ноутбука.

Тестування 67 добровольців проводилося відразу ж після лекції і через 7 днів. Для підготовки студентам пропонували скористатися своїми записами. У порівнянні з тими, хто вважає за краще клавіатуру і монітор, любителі «дідівських конспектів» швидше і легше сприймали нові ідеї, краще запам'ятовували інформацію і довше зберігали її в пам'яті.

На думку фахівців, письмові нотатки краще стимулюють мислення, захоплюючи як уява, так і логіку. Хоча під час письма на папері людина записує в 1,5 менше слів, він вибирає найбільш ємні формулювання, інтенсивно обдумує інформацію, в результаті чого без особливих складнощів зможе згадати її в разі потреби.

За матеріалами сайта http://www.likar.info/

Історія кафедри

Історія формування кафедри та становлення стоматологічного факультету
та роль Г.І. Семенченко

Історія кафедри

Кафедра хірургічної стоматології була організована у вересні 1960 р. на базі клініки щелепно-лицевої хірургії Одеського науково-дослідного інституту стоматології та обласної клінічної стоматологічної поліклініки. Її керівником з 1960 по 1991 р. був заслужений діяч науки і техніки України професор Григорій Іванович Семенченко (1914-1996). Викладацький склад кафедри був сформований за рахунок практичних лікарів, клінічних ординаторів і аспірантів. Під керівництвом професора Г.І.Семенченко почалася інтенсивна робота по освоєнню професійних клінічних, оперативних і педагогічних навичок.

З початку організації кафедри основним напрямом її науково-дослідної роботи є вивчення проблеми природжених і придбаних дефектів і деформацій щелепно-лицевої області.

Читати далі...