Завантаження сайту...

Лікувальна діяльність

Погіршення екологічного стану півдня України за останнє десятиліття є причиною збільшення частоти вродженої патології обличча.

Проведені в нашій клініці дослідження по частоті народжуваності дітей з вродженими незарощення верхньої губи та піднебіння показали збільшення народжуваності таких дітей за останні роки майже в два рази. Так, частота народжуваності дітей з незарощенням обичча в м.Одесі за період 1958-1962 р.р. склала 1: 958 новонароджених, в 1987-1991 р.р. - 1: 560, а в 1992-1994г.г. -1: 531. Діти з вродженими незарощеннями обличчя потребують тривалого комплексному багатоетапному лікуванні, що включає оперативне відновлення верхньої губи та піднебіння, профілактику і усунення деформації щелеп, логопедическое навчання та ін. Здійснення комплексу зазначених послідовних і взаємообумовлених лікувальних заходів можливе лише в умовах спеціалізованого центру. До 70% раніше оперованих хворих в інших лікувальних установах з цією патологією потребують складних повітряних коригуючих і реконструктивних операціях, що значно затягує соціальну і медичну реабілітацію дітей. Крім того, зростає число дітей з вродженою та набутою патологією розвитку щелеп і захворюваннями скронево-нижньощелепного суглоба, вродженою патологією розвитку I і II зябрових дуг.

Кафедра хірургічної стоматології Одеського національного медичного університету і відділ щелепно-лицевої хірургії Одеського НДІ стоматології, на базі якого розташована кафедра, має великий досвід (більше 30 років) проведення реконструктивно-відновного лікування хворих з вродженою і набутою патологією щелепно-лицьової області. Розроблено оригінальні способи оперативного відновлення верхньої губи та піднебіння, способи усунення залишкових і вторинних деформацій верхньої губи і носа, деформацій (надмірного розвитку і недорозвинення) верхньої і нижньої щелепи, анкілозу скронево-нижньощелепного суглоба. Розроблені способи лікування захищені авторськими свідоцтвами і патентами, і отримали визнання у всіх регіонах України, багатьох клініках Росії, країн СНД і зарубіжних країн.

Внимание! | Увага! | Attention!

Если у вас не получается получить доступ к сайту, пожалуйста, свяжитесь с нами по форме обратной связи и укажите свои ФИО!
Якщо ви не можете отримати доступ до сайту, будь ласка, зв'яжіться з нами через форму зворотнього зв'язку та вкажіть свої ПІБ!
If you can't access the site, please, contact us via feedback form and write your First, Middle and Last Name!

Отработка "нб" 📣

Обновленный график отработок пропущенных занятий на 2021\2022 по

ДАННОЙ ссылке

ОБНОВЛЕНО 10.09.2021!