Лікувальна діяльність

Погіршення екологічного стану півдня України за останнє десятиліття є причиною збільшення частоти вродженої патології обличча.

Проведені в нашій клініці дослідження по частоті народжуваності дітей з вродженими незарощення верхньої губи та піднебіння показали збільшення народжуваності таких дітей за останні роки майже в два рази. Так, частота народжуваності дітей з незарощенням обичча в м.Одесі за період 1958-1962 р.р. склала 1: 958 новонароджених, в 1987-1991 р.р. - 1: 560, а в 1992-1994г.г. -1: 531. Діти з вродженими незарощеннями обличчя потребують тривалого комплексному багатоетапному лікуванні, що включає оперативне відновлення верхньої губи та піднебіння, профілактику і усунення деформації щелеп, логопедическое навчання та ін. Здійснення комплексу зазначених послідовних і взаємообумовлених лікувальних заходів можливе лише в умовах спеціалізованого центру. До 70% раніше оперованих хворих в інших лікувальних установах з цією патологією потребують складних повітряних коригуючих і реконструктивних операціях, що значно затягує соціальну і медичну реабілітацію дітей. Крім того, зростає число дітей з вродженою та набутою патологією розвитку щелеп і захворюваннями скронево-нижньощелепного суглоба, вродженою патологією розвитку I і II зябрових дуг.

Кафедра хірургічної стоматології Одеського національного медичного університету і відділ щелепно-лицевої хірургії Одеського НДІ стоматології, на базі якого розташована кафедра, має великий досвід (більше 30 років) проведення реконструктивно-відновного лікування хворих з вродженою і набутою патологією щелепно-лицьової області. Розроблено оригінальні способи оперативного відновлення верхньої губи та піднебіння, способи усунення залишкових і вторинних деформацій верхньої губи і носа, деформацій (надмірного розвитку і недорозвинення) верхньої і нижньої щелепи, анкілозу скронево-нижньощелепного суглоба. Розроблені способи лікування захищені авторськими свідоцтвами і патентами, і отримали визнання у всіх регіонах України, багатьох клініках Росії, країн СНД і зарубіжних країн.

Внимание! | Увага! | Attention!

Если у вас не получается получить доступ к сайту, пожалуйста, свяжитесь с нами по форме обратной связи и укажите свои ФИО!
Якщо ви не можете отримати доступ до сайту, будь ласка, зв'яжіться з нами через форму зворотнього зв'язку та вкажіть свої ПІБ!
If you can't access the site, please, contact us via feedback form and write your First, Middle and Last Name!

В электронном режиме есть возможность просмотреть график отработок пропущенных занятий студентами по

Внимание! График был обновлён 07.04.2020!!!