У Китаї винайшли гель, який відновлює зубну емаль

Дослідники з Китаю створили новий гель, який лікує і закладає зуби, а також самостійно відновлює зубну емаль.

Щастя дійсно може покращити здоров'я

Вчені протягом багатьох років думали, що щастя може мати реальний вплив на фізичне здоров'я, проте принципово новий погляд на цю тему відкриває нам нові горизонти.

Про чоловічі статеві гормони розповість порожнина рота

Несподівані результати дослідження говорять про взаємозв'язок між чоловічими статевими гормонами і порожниною рота. Унікальне відкриття було опубліковано в Американському журналі фізичної антропології.

Пишучі від руки ми робимось розумнішими

Планшети, ноутбуки та смартфони поступово витісняють паперові блокноти на задвірки історії, але останні дослідження американських психологів показали, що писати від руки - корисно для нашого мозку.

У Китаї здубують фабрику з клонування тварин

Найвеличезну у світі фабрика з клонування тварин, у тому числі собак, корів та коней, планують здубувати у Тяньцзині, пише «Российская газета».

Вчені виростили штучні голосові зв'язки у мишей

Вирастити голосові зв'язки, які здатні видивати звук, вдалося дослідникам з Вісконсинського університета у Мадісоні.

Генно модифіковану рибу дозволили вживати в США

Вживання генетично модифікованих тварин в їжу вперше схвалило американське Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (Food and Drug Administration, FDA), передає «Интерфакс».

За допомогою лазера фізики навчилися отримувати 99 -відсотковий спирт

Американські вчені продемонстрували новий спосіб дистиляції спирту – за допомогою світла. Він вимагає менше енергії, ніж дистиляція

Створено відновлюючий зубну емаль гель

Стоматологічний прорив. Створено відновлюючий зубну емаль гель. Вчені виявили білок, який виділяється на ранніх стадіях формування емалі.

Прогноз: в цьому столітті в світі помре мільярд осіб внаслідок паління

Експерти визнають, що куріння є єдиною справжньою епідемією XX століття. Він забрав життя 100 000 000 людина. А до 2100 року число смертей повинно зрости у десять разів, відзначає The New Daily.

Информирование 📣

На сайте введен тестовый режим решения ситуационных задач. Проследовав по ДАННОЙ ссылке можно пройти ТРЕНИРОВОЧНЫЙ вариант решения тестов КРОК-2.

В электронном режиме есть возможность просмотреть график отработок пропущенных занятий студентами по