Завантаження сайту...

Фахівцями з Німеччини був створений унікальний матеріал, яким можна скріплювати кістки. При цьому матеріал здатний до самовідновлення і формування кісток.

Дослідники з Китаю створили новий гель, який лікує і закладає зуби, а також самостійно відновлює зубну емаль.

Вчені протягом багатьох років думали, що щастя може мати реальний вплив на фізичне здоров'я, проте принципово новий погляд на цю тему відкриває нам нові горизонти.

Несподівані результати дослідження говорять про взаємозв'язок між чоловічими статевими гормонами і порожниною рота. Унікальне відкриття було опубліковано в Американському журналі фізичної антропології.

Планшети, ноутбуки та смартфони поступово витісняють паперові блокноти на задвірки історії, але останні дослідження американських психологів показали, що писати від руки - корисно для нашого мозку.

Найвеличезну у світі фабрика з клонування тварин, у тому числі собак, корів та коней, планують здубувати у Тяньцзині, пише «Российская газета».

 

Вирастити голосові зв'язки, які здатні видивати звук, вдалося дослідникам з Вісконсинського університета у Мадісоні.

Вживання генетично модифікованих тварин в їжу вперше схвалило американське Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (Food and Drug Administration, FDA), передає «Интерфакс».

Американські вчені продемонстрували новий спосіб дистиляції спирту – за допомогою світла. Він вимагає менше енергії, ніж дистиляція

Стоматологічний прорив. Створено відновлюючий зубну емаль гель. Вчені виявили білок, який виділяється на ранніх стадіях формування емалі.