Фахівцями з Німеччини був створений унікальний матеріал, яким можна скріплювати кістки. При цьому матеріал здатний до самовідновлення і формування кісток.

До уваги учбового персоналу!
(студенти\інтерни\магістранти\аспіранти)
Медичні статті, методичні вказівки, цікаві факти та багато іншого
Фахівцями з Німеччини був створений унікальний матеріал, яким можна скріплювати кістки. При цьому матеріал здатний до самовідновлення і формування кісток.
Вчені протягом багатьох років думали, що щастя може мати реальний вплив на фізичне здоров'я, проте принципово новий погляд на цю тему відкриває нам нові горизонти.
Планшети, ноутбуки та смартфони поступово витісняють паперові блокноти на задвірки історії, але останні дослідження американських психологів показали, що писати від руки - корисно для нашого мозку.
Дослідники з Китаю створили новий гель, який лікує і закладає зуби, а також самостійно відновлює зубну емаль.
Несподівані результати дослідження говорять про взаємозв'язок між чоловічими статевими гормонами і порожниною рота. Унікальне відкриття було опубліковано в Американському журналі фізичної антропології.
Найвеличезну у світі фабрика з клонування тварин, у тому числі собак, корів та коней, планують здубувати у Тяньцзині, пише «Российская газета».
Історія формування кафедри та становлення стоматологічного факультету
та роль Г.І. Семенченко
Кафедра хірургічної стоматології була організована у вересні 1960 р. на базі клініки щелепно-лицевої хірургії Одеського науково-дослідного інституту стоматології та обласної клінічної стоматологічної поліклініки. Її керівником з 1960 по 1991 р. був заслужений діяч науки і техніки України професор Григорій Іванович Семенченко (1914-1996). Викладацький склад кафедри був сформований за рахунок практичних лікарів, клінічних ординаторів і аспірантів. Під керівництвом професора Г.І.Семенченко почалася інтенсивна робота по освоєнню професійних клінічних, оперативних і педагогічних навичок.
З початку організації кафедри основним напрямом її науково-дослідної роботи є вивчення проблеми природжених і придбаних дефектів і деформацій щелепно-лицевої області.